Odznaka „Zasłużony Działacz TPD” dla Pani Dyrektor

5 czerwca, podczas helenowskiego festynu z okazji Dnia Dziecka ogłoszona została informacja, że Pani Dyrektor Dorota Myślińska otrzymała Złotą Odznakę Zasłużonego Działacza TPD.

W imieniu Pani Dyrektor odznakę odebrała pełniąca obowiązki dyrektora LO pani Magdalena Loska, która odczytała też list pracowników LO TPD i SPDP TPD do Pani Dyrektor.

dsc_4851

 

„Być człowiekiem znaczy posiadać kryształową moralność, nieograniczoną tolerancyjność i do pasji posuniętą pracowitość.”

Janusz Korczak

To odznaczenie jest szczególnie ważne dla wszystkich, którzy z Panią Dyrektor Dorotą Myślińską współpracują. Dzięki niemu możemy wyrazić naszą wdzięczność za codzienny wysiłek i zaangażowanie w pracy z młodzieżą z niepełnosprawnościami oraz wspieraniu ich edukacji i rozwoju.

Bezcenne wsparcie, które otrzymują od Pani zarówno nauczyciele, jak i uczniowie, pozwoliło na stworzenie bezpiecznego środowiska nauki, pełnego ciepła, akceptacji i tolerancji. Pani pasja i niezwykła pracowitość stanowią wzór do naśladowania w każdej sferze życia. Jest Pani dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których można polegać w trudnych sytuacjach.

Serdecznie dziękujemy za okazywaną nam życzliwość i zrozumienie oraz motywowanie nas do bycia otwartym na innych.

Pracownicy LO TPD im. S. Tułodzieckiego i SPDP TPD

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.