7 marca odbył się w naszej szkole kolejny koncert artystów Filharmonii Narodowej zatytułowany „Zaczęło się w Hybrydach”, podczas którego mogliśmy posłuchać polskich utworów jazzowych.
Archiwa tagu: koncert
Koncert Filharmonii Narodowej
Koncert jazzowy
Koncert artystów Filharmonii Narodowej
Wrześniowy koncert FN
14 września odwiedzili nas artyści Filharmonii Narodowej z pierwszym w tym sezonie koncercie. Tym razem występ łączył w sobie muzykę z wierszami Wisławy Szymborskiej, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Andrzeja Bursy, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Juliana Tuwima, Władysława Broniewskiego i innych poetów.


























