Komunikacja miejska-warsztaty

Do naszej szkoły 14 marca przyjechał autobus ZTM. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca kierowców ZTM i jak powinna zachowywać się każda osoba korzystająca z transportu publicznego.

Romanca á la kujawiak

W dniu 6 marca pojechaliśmy do Teatru Matecznik w Otrębusach na przedstawienie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze pt.:”Romanca á la kujawiak”

 

Ostatki

Karnawał pożegnaliśmy tańcami i pysznymi pączkami.

Spotkanie z panią leśnik

W dniu 26 lutego spotkaliśmy się z panią leśnik.

Warsztaty z panią dietetyk

Pyszny rosół tajwański oraz wile innych zdrowych i pysznych potraw to dzieło uczestników warsztatów dietetycznych, które odbyły się 1 marca.

 

Warsztaty fotograficzno- reporterskie

Spotkanie warsztatowe, które miało miejsce 27 lutego dotyczyła między innymi budowy kamery.

Koncert artystów Filharmonii Narodowej

W dniu 25 lutego wysłuchaliśmy koncertu artystów Filharmonii Narodowej pod tytułem „Dźwięki, szepty, zgrzyty”. Muzycy prezentowali utwory najwybitniejszych polskich kompozytorów ostatnich stu lat.

Zdrowe, słodkie Walentynki

W dzień św. Walentego, zgodnie z założeniami innowacji pedagogicznej JEDZ I ŻYJ ZDROWO  wszyscy wspólnie ćwiczyliśmy na sali gimnastycznej a później objadaliśmy się zdrowymi słodkościami 🙂

 

Prace pomocnicze w sekretariacie

13 lutego dwie uczennice naszej szkoły miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w sekretariacie Centrum Rehabilitacji Edukacji i Opieki TPD Helenów.
Do ich  zadań należało naklejenie znaczków na korespondencje oraz wpisanie do książki nadawczej. Dziewczyny również zliczyły bilon. Zadania były trudne ale bardzo satysfakcjonujące.

 

 

 

 

Bal karnawałowy

W dniu 24 stycznia odbył się bal karnawałowy, przy dźwiękach muzyki granej przez żołnierzy orkiestry wojskowej.